Byla přistižena s novým milencem

Zdá se, že už není sama. Po boku hlavní hrdinky seriálu Slunečná EVY BUREŠOVÉ (27) se začal objevovat šéfkuchař PŘEMEK FOREJT (33), který byl i jedním z porotců pořadu MasterChef. Jak to mezi nimi vlastně je a co společně chystají do budoucna?

Sblížili se díky společnému účinkování v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, ale teď už rozhodně nejsou jen kolegové. Hlavní hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová (27) má s šéfkuchařem Přemkem Forejtem (33) tvořit pár. Mezi nimi to začalo jiskřit před pár týdny, když Přemek usedl do poroty v Tváři.

Také vás může zajímat ...

S Evou celý večer seděli vedle sebe a už na první pohled bylo jasné, že jeden druhému nejsou lhostejní. Herečka z něj nemohla spustit oči a hned ten samý den se začalo spekulovat, že spolu něco mají. Nedávno se všechno potvrdilo.

Eva a Přemek totiž byli viděni, jak společně vycházejí z hereččina nového bytu. Pomáhal jí s vynášením odpadků a také se vzorně staral o jejího syna Nathaniela (3). Nevypadalo to, že by byl Přemek u ní poprvé, ba naopak. Podle důvěrných zdrojů má být hereččiným velmi častým hostem.

Nechce se o tom bavit

Každý z nich se k situaci postavil trochu jinak. Burešová byla sice naštvaná, když se celý románek provalil, ale na druhou stranu ho nepopřela. „Chci mluvit jen o své práci a o věcech, do kterých si myslím, že někomu může něco být,“ pronesla.

Očividně jí otázky na tělo nebyly příjemné a jakoukoli zmínku o Forejtovi smetla ze stolu. Přemek se k situaci také vyjádřil a z jeho slov sálala láska. „To, co je mezi mnou a Evičkou, je mi posvátné a budu moc rád, když to necháte být a budete to respektovat,“ svěřil veřejnosti.

Není se ale čemu divit, že se Burešová nechce bavit o svých vztazích. V minulosti se totiž už několikrát pořádně spálila a možná se bojí, že by to mohlo dopadnou zrovna tak. Zvlášť když bude v hledáčku médií.

Otec dítěte ji opustil

S hudebníkem Michaelem Krásným (36) se herečka rozhodla založit rodinu. Po narození syna Nathaniela se však s Michaelem rozešli. Sdělil jí údajně, že mu je přednější kariéra než rodina. Evu to tehdy doslova zdrtilo, najednou zůstala na všechno sama a sen o dokonalé rodině se rozpadl.

V těchto krušných chvílích jí byla hodně nápomocná maminka, ale přece jen jí chyběla mužská opora. Dlouhou dobu po rozchodu s Krásným neměla na vztah ani pomyšlení. Naplno se věnovala své kariéře a na prvním místě u ní byl právě její syn.

Měla mezitím jeden krátký románek, avšak ani ten neměl příliš dlouhého trvání. Pak se ale díky novému pracovnímu projektu Roztančené divadlo seznámila s mladým tanečníkem Matyášem Adamcem (20). Už to s ní nevydržel I vztah s Matyášem ze začátku Eva zatloukala.

Nechtěla, aby o jejím soukromí někdo cokoli věděl. Jak už to ale tak bývá, nakonec se informace o jejím novém partnerovi dostala ven. Eva si pochvalovala, jak si rozumí se synem, a i odloučení během koronaviru zvládali dobře.

Po několika měsících vztahu se ale začaly objevovat velké trhliny, které Matyáš zřejmě neustál. Burešovou dávali fanoušci často dohromady s jejím kolegou Markem Lamborou (25) a žárlivý Adamec toho měl nejspíš plné zuby.

Do toho jí muži psali milostné zprávy a dopisy, a i když Burešová všechny odmítala, i tak to Adamcovi mělo dost vadit. To měl být jeden z důvodů, proč se s herečkou nakonec rozešli S Evou to očividně není jednoduché. Díky hlavní roli ve Slunečné je středem pozornosti a její partner by tak musel mít nervy ze železa.

Mohl by být ten pravý

Forejt je sice šéfkuchař, ale pohybuje se i v mediálních kruzích. Ještě donedávna se každé úterý objevoval v televizi jako jeden z porotců pořadu MasterChef a i jeho lidé často zastavují na ulici a žádají ho o podpis. Navíc je to přesně Evin typ.

Dlouhé vlasy, tetování a zářivý úsměv. Dokonce se proslýchá, že už se zná i s jejími rodiči. Burešová zřejmě na nic nečekala a šla do toho opět po hlavě. Tohle je ale něco trošku jiného. Přemek je starší, úspěšnou kariéru už dávno má, navíc má i dceru.

Mohl by být Forejt pro Burešovou konečně tím pravým? Po tolika zklamáních už by si zasloužila mít po svém boku muže, o kterého by se mohla konečně opřít. Možná se Eva opravdu bojí, aby něco opět nezakřikla a pak neměla znovu jen oči pro pláč. Snad Forejtovi nejde jen o zviditelnění. To by bylo kruté.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama