Bylinkové čaje pro dobrý spánek

Existuje mnoho léčivých bylin, které umí navodit pohodu a přivolat spánek. Proto si můžete kdykoli sami uvařit šálek voňavého čaje.

Oblíbená směs z máty a meduňky

Také vás může zajímat ...

Smíchejte 20 g meduňky lékařské, 20 g mučenky opletní, 20 g kozlíku lékařského a 10 g listů máty peprné. Pak přelijte 2 čajové lžičky směsi 200 ml vroucí vody, 15 minut louhujte a sceďte.

Vypijte před spaním.

Kozlíkový nápoj

Smíchejte 35 g kozlíku lékařského, 30 g vachty trojlisté a 35 g máty peprné. 1 vrchovatou čajovou lžičku směsi přelijte 200 ml vroucí vody, 10 minut louhujte a sceďte.

Pijte 2× denně, odpoledne a večer.

Chmel nepatří jen do piva

Přelijte 1 vrchovatou čajovou lžičku šištic chmele obecného 150 ml vroucí vody, 10 minut louhujte a sceďte. Pijte večer při přecitlivělosti a nespavosti.

Pokud chmel proti nespavosti používáte při menopauze, pomáhá zároveň tlumit migrény a depresi..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...