Bylinkové polštářky

Vůně bylinek dokáže navodit příjemnou atmosféru, zrelaxovat duši, a navíc krásně provonět místnost. Zkuste si vyrobit polštářky z bylinek.

Můžete je použít pro klidný spánek či jako dekoraci. Do polštářku si dáte bylinky, které vám voní, a můžete pak v klidu odpočívat. Bylinky mají kromě léčivých účinků na naše tělo i vliv na naši duši. Jejich vůně na nás má pozitivní účinky. Dopřejte si proto jejich vůni i během spánku a vyrobte si polštářek naplněný bylinkami.

Také vás může zajímat ...

Připravte si

Na výrobu polštářku budete potřebovat látku, zip, nit a jehlu. Pokud máte šicí stroj, bude pro vás výroba polštářku rychlejší. Odměřte si látku tak, aby polštářek pasoval na rozměry povlaku na malý polštář, který běžně používáte v ložnici. Následně si látku obšijte ze tří stran a na čtvrtou našijte zip.

Výběr bylinek

Nyní si vyberte, jakými bylinkami polštářek naplníte. Zvolit můžete doma nasušené nebo koupené. Volte takové bylinky, aby ve vás jejich vůně navozovala příjemné pocity. Mezi vhodné do polštářku patří například máta, levandule, mateřídouška či meduňka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...