Bylinky pomohou shodit přebytečná kila

Guarana povzbuzuje metabolismus

Představa hubnutí, aniž byste museli upravit své návyky, nebo se začít hýbat, je samozřejmě velmi lákavá. I to je důvod, proč je trh přesycen nejrůznějšími prostředky na hubnutí nebo potravinovými doplňky.Pokud ale chcete opravdu zhubnout nějaké to kilo, musíte si uvědomit, že to nebude jen tak.

Bylinky příznivě ovlivňují metabolismus

Také vás může zajímat ...

Bylinky vám při tom mohou jen pomoci. Obsahují totiž prospěšné látky, které mohou příznivě působit na váš metabolismus.Zrychlovat jej, stimulovat spalování jeho tukových zásob, omezovat vaši chuť k jídlu a ovlivňovat látkovou přeměnu cukrů.

Dokonce existují byliny, které podporují odvodnění, a tak budí dojem, že vám pomohly zhubnout.Je dobré znát, jak která konkrétní bylinka působí, abyste věděli, kdy a jak ji používat.

Na zadržování vody v těle platí kontryhel

Kontryhel působí příznivě na zažívací ústrojí a má uklidňující účinek. Využít ho můžete hlavně při problémech se zadržováním vody v těle.V tom případě pijte denně 2 šálky čaje z kontryhelu alespoň 10 až 15 dní, pak si dejte alespoň třítýdenní přestávku, než budete pokračovat v další kúře.

Guarana snižuje chuť k jídlu

Tato rostlinka pocházející z Jižní Ameriky je dnešním bojovníkům s váhou dobře známá. Její účinek spočívá hlavně v pomalu se uvolňujícím kofeinu, který příznivě stimuluje metabolismus a umožňuje tak podávat mnohem lepší fyzické výkony. Proto byste ji měli užívat před tréninkem nebo jinou tělesnou námahou.

Guarana však také napomáhá proti únavě a vyčerpání, podporuje regeneraci, snižuje chuť k jídlu, pozitivně působí na krevní oběh.

Ženšen urychluje spalování kalorií

Dobře známý ženšen se při hubnutí také velmi osvědčil. Není divu, vždyť podporuje metabolismus a má podobné účinky jako kofein. Ženšen je také silný antioxidant a zásobárna dalších velmi cenných látek.Posiluje fyzické schopnosti, urychluje spalování kalorií a brání vstřebání tuků z potravy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...