Bylinky pro vaše krásné ruce

V létě je třeba starat se o ruce mnohem intenzivněji než na jaře. Zkuste bylinkové zázraky. Regenerují, zjemňují a zklidňují.

Jojoba čínská pečuje a hojí

Také vás může zajímat ...

Z jojoby čínské je vhodný za studena lisovaný olej. Je totiž hypoalergenní. Obsahuje pěsticí a hojivé látky, pomáhá minimalizovat různé kožní problémy včetně vysušené pokožky nebo akné. Skvělé je, že snadno zvládne udržet přirozenou vlhkost pokožky. Díky pravidelnému používání redukuje citlivou, suchou a podrážděnou kůži.

Vaše ruce budou zregenerované a pěkně vyhlazené.

Ptačinec vyživuje

Dalším naším tipem je ptačinec. Jde o léčivou rostlinu, kterou řada lidí považuje za plevel. Má ale úžasné účinky na pleť. Obsahuje velké množství vitaminu C a E, karoten a další vyživující a regenerující látky. Poradí si hravě s atopickým ekzémem, stejně jako se slabou a hodně namáhanou pokožkou na vašich rukou.

Pupalka dvouletá zklidňuje

Olej z pupalky je další zázrak přírody. Už jste o něm jistě slyšeli. Je zdrojem zdravých nenasycených mastných kyselin. Má zklidňující účinky, podporuje krevní oběh, zmírňuje únavu pleti a zvyšuje její elasticitu. Dopřejte poctivou porci blahodárného oleje i vašim dlaním. Odvděčí se vám svým krásným vzhledem i jemnou a zdravou pokožkou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...