Bylinky pro zdravá játra: Jalovec obecný

Spolehlivě regeneruje játra Jalovec obecný spolehlivě zrychluje a zlepšuje látkovou výměnu. Rovněž má prospěšný vliv na hospodaření se žlučí a regeneraci jater, což se pak blahodárně projeví na celém organismu.

Jalovec se používá i při zánětu močového měchýře, plynatosti, křečích a revmatických bolestech ve svalech a kloubech. Domácí jalovcová tinktura Pokud chcete vyzkoušet jeho účinky, připravte si domácí jalovcovou tinkturu, která je dobrá i proti zadržování vody v těle.

Také vás může zajímat ...

Jen byste měli mít na paměti, že tato tinktura se užívá maximálně 3 týdny, a její dávkování je malinko složitější. Na každé kapce záleží Vezměte 1 díl rozdrcených kuliček jalovce, zalijte je 9 díly čistého čirého, alespoň 45% alkoholu a nechte 9 týdnů vyluhovat v teple a temnu, potom směs přefiltrujte.

Užívejte po kapkách, zpravidla 1 kapku na 1 kg váhy rozdělené do tří dávek. Například při tělesné váze 60 kg je to 3x denně 20 kapek..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...