Bylinky pro zdravá játra: Ostropestřec mariánský

Obnovuje poškozená játra Hlavním účinkem ostropestřce je schopnost regenerace poškozených jater po těžkých nemocech nebo po ozařování. Semena ostropestřce lze považovat za vůbec nejúčinnější rostlinný lék na játra.

Léčí kopřivku Ostropestřec také napravuje poruchy krevního oběhu, prospívá při nízkém krevním tlaku, tonizuje cévy, příznivě ovlivňuje onemocnění kardiovaskulárního systému, pomáhá i při migrénách a závratích.

Také vás může zajímat ...

Rovněž významně posiluje organismus, léčí různé druhy alergií, jako například kožní kopřivku a sennou rýmu. Osvědčil se i při nepříjemných astmatických záchvatech.

Důležité je správné dávkování V domácí léčbě je nejúčinnější použití nadrcených semen ostropestřce, které nepřišly při drcení do kontaktu s žádným kovem, a nebyly vystaveny teplotám vyšším než 40 °C.

Takto připravená semena konzumujte přímo, 4x denně 1 čajovou lžičku, buď přibližně 45 minut před jídlem, nebo 45 minut po jídle. Pokud by vám tento způsob nevyhovoval, uvařte si čaj nebo tinkturu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...