Bylo to krásné, ale bylo toho dost!

Početnou rodinou je už chronicky známa herečka Veronika Žilková (58). Má za sebou náročné období, a tak se asi není co divit, že se těší zase na chvíle klidu, i když to bude znamenat návrat jejího manžela Martina Stropnického (63) do Izraele, kde zastává post velvyslance.

Také vás může zajímat ...

Jejich vztah je ale pevný a oba mají smysl pro humor, který jim náročné chvíle pomáhá zvládat, i když Veronika o sobě tvrdí, že není dobrá manželka. „To bych nesměla být potřetí vdaná. Ale Martina je za co si vážit,“ obdivuje svého muže.

A to i přesto, že je Stropnický velký puntičkář, který jí je schopen opravovat i to, jestli stojí v kredenci všechny hrnky ouškem doprava. Veronika ví, že když o něco jde, neuhne a neudělá levárnu. A tak zřejmě jako mají nádherná setkání, když jsou odloučeni, mají svůj půvab i jejich občasná loučení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama