Byt za 39 mega. Nekupte to!

Ne každá se umí, jak se hezky říká, dobře vdát. To se podaří jen opravdovým liškám. Ostatním zůstávají oči pro pláč, žebrácké alimenty a příšerné vzpomínky, ale jiné se topí v blahobytu.

Luxusní bydlení

Také vás může zajímat ...

Zatímco mnozí pracují jako mourovatí, a přesto si lámou hlavu, kde vezmou peníze na nájem, protože doba je zlá, manželé Monika a Leoš (44) Marešovi se stěhují do střešního bytu v pražském Břevnově. Ale nebuďte smutní, něco podobného můžete získat rovněž, stačí jen vytáhnout z portmonky 39 milionů a luxusní hnízdečko vám bude říkat pane.

Podle důvěryhodného zdroje složil moderátor několik milionů okamžitě, na nepopsatelně ohromný zbytek si vzal úvěr. Splacen bude v roce 2041. Ale nebojte se, že by byl Leoš v té době v důchodu. Ten do penze nepůjde nikdy.

Výtah jako v hororu

Byt je obrovský, téměř 260 čtverečních metrů, vstoupit do něho lze mimo jiné rovnou z výtahu, jak to vídáme v amerických filmech, často ovšem hororech. Najdete zde dvě koupelny, dvě ložnice a pracovnu.

Dominantou nemovitosti je nevšední obývací pokoj s dubovou podlahou a okny od podlahy ke stropu. Byt je dále vybaven podlahovým vytápěním a třemi terasami, dvě jsou severní a největší jižní, jejich součástí je tropické dřevo.

Pro případ krize

Bývalé stylistce a módní redaktorce časopisu Story Monice Marešové rozené Koblížkové se po Leošově boku daří dobře. Leošovi synové z předchozího vztahu, Jakub (15) a Matěj (11), krásnou macechu veřejně chválí, tvrdí, že je na ně hodná. Nový byt bude samozřejmě sloužit i jim a vysněnému miminku, které Monika a Leoš plánují. Nemovitost je ideální i pro případ manželských krizí.

Tady se hravě jeden druhému schováte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...