Čaje na podporu jater a ledvin

Na činnosti jater a ledvin je závislý chod celého organismu. Když správně nefungují, může dojít i k ohrožení života. Proto je třeba se o ně starat.

Čaj na pročištění jater

Také vás může zajímat ...

Smíchejte 2 lžičky kořenu smetánky lékařské, 2 lžičky kořenu mahonie cesmínolisté, 1 lžičku kořene zázvoru a 1 lžičku kořene lékořice. Pak vše zalijte 3/4 l vody. Přiveďte k varu pod pokličkou a na mírném plameni povařte 15 minut, pak slijte.

Čaj na pročištění ledvin

2 lžičky lístků břízy bělokoré nebo bradavičnaté přelijte 1/4 l vroucí vody, nechte 10 minut vylouhovat, sceďte a pijte 3× denně. Tato kúra by měla trvat 3 až 4 týdny.

Čaj na regeneraci ledvin

Smíchejte 3 hrsti natě celíku zlatobýlu, 1 hrst natě přesličky rolní, 1 hrst natě truskavce ptačího a 1 hrst natě rdesna blešníku. 1 lžičku směsi přelijte 200 ml vroucí vody a nechte 10 minut louhovat, přeceďte a popíjeje. Čaj se pije 3× denně šálek a musí být vždy čerstvý. Abyste důkladně zregenerovali ledviny, je nutné 8týdenní popíjení.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...