Čaje na podporu krvetvorby

Čínský žlutý čaj

Tradiční čínští léčitelé obvykle doporučují žlutý čaj těm, kdo trpí na únavu, mají studené ruce a nohy, a cítí dušnost a bušení srdce. Rovněž těm, kdo mají nedostatek železa nebo potřebují detoxikovat játra.

Také vás může zajímat ...

Zapomenutá vojtěška

Tolice vojtěška, zvaná také jen vojtěška, je fialově až modrofialově kvetoucí rostlina náležící do čeledi bobovité. O čaji z vojtěšky bylinkáři říkají, že pomáhá podpořit produkci železa a usnadňuje jeho vstřebávání.

Mimochodem, listy této rostliny můžete konzumovat i jako chutnou zeleninu. Čaj z vojtěšky dnes běžně seženete v prodejnách zdravé výživy.

Z přesličky rolní

Mladé výhonky přesličky rolní jedli už naši předci jako salát. Věděli totiž, že pravidelné užívání této bylinky napomáhá vyléčení chudokrevnosti. Na přípravu čaje vařte 2 čajové lžičky 10 minut v šálku vody na mírném ohni a 10 minut nechte vyluhovat. Pijte 3 krát denně 4 týdny, pak si udělejte měsíční přestávku, a poté kůru znovu zopakujte.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama