Čaje na revma a artritidu

V naší přírodě roste mnoho bylinek, které se uplatní při léčbě bolestivých kloubů. Své účinky ještě násobí, když si z nich připravíte čajové směsi

Čaj na utišení bolestí

Také vás může zajímat ...

Smíchejte 50 g listu černého rybízu, 25 g listu kopřivy dvoudomé a 25 g květu tužebníku jilmového. 2 čajové lžičky takto zhotovené bylinkové směsi přelijte 200 ml vroucí vody, 15 minut vyluhujte a sceďte. Pijte 2x nebo 3x denně při revmatických bolestech.

Čaj vhodný při dně a nemocech ledvin

Připravte směs 20 g natě violky trojbarevné, 20 g listu břízy bělokoré, 20 g krušiny olšové, 10 g plodu fenyklu obecného, 10 g květu černého bezu a 10 g kořene lékořice lysé. Pak 2 čajové lžičky této směsi přelijte 200 ml vroucí vody, 15 minut vyluhujte a sceďte. Pijte 2x denně.

Čaj na zklidnění bolavých kloubů

Smíchejte 200 g listu břízy bělokoré, 100 g kořenu lopuchu plstnatého, 100 g natě rdesna ptačího, 50 g natě řebříčku obecného a 50 g kořene nebo květu rudbekie, neboli třapatky. Pak dejtte 2 lžíce této směsi do 1 l vody, 10 minut vařte, 10 minut a sceďte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...