Čajové směsi pro zlepšení srdeční činnosti

Z léčivých rostlin si můžete vlastnoručně namíchat různé čajové směsi. Například tu, která účinně tiší nepříjemné bušení srdce. Až ji budete připravovat, tak smíchejte 40 g květu hlohu obecného, 20 g natě meduňky lékařské, 20 g natě srdečníku obecného, 10 g natě třezalky tečkované a 10 g kořene kozlíku lékařského.

Také vás může zajímat ...

Přelijte 2 čajové lžičky směsi 0,2 l vroucí vody, 15 minut vyluhujte a sceďte. Pijte 2–4 šálky denně. Nebo pro zlepšení prokrvení srdečního svalu přelijte 2 čajové lžičky arnikových květů 0,25 l vroucí vody, 10 minut vyluhujte a poctivě přeceďte.

Pijte 2x denně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...