Čarujete při novolunní

Novoluní, kdy na obloze nevidíte Měsíc, je přesný opak úplňku. Představuje nové začátky, ale také ukončení a vnitřní přeměnu. Vyzkoušejte magický rituál při novoluní, který je zárukou splnění vašich přání.

Novoluní je jednou ze čtyř fází Měsíce. Je to okamžik, kdy se Měsíc nachází mezi Sluncem a Zemí a my ho proto nevidíme. Tehdy je Měsíc v největší vzdálenosti od Země. V kalendářích je novoluní značeno jako černý vybarvený kruh.Novoluní představuje nové začátky, ale také ukončení a vnitřní přeměnu. Záleží na tom, jaké planety zrovna na Měsíc působí.

Také vás může zajímat ...

Při novoluní je vše temné a tiché, přesto plné napětí.

V této temnotě však začíná růst malý světelný bod.

Energie je na vrcholu

Od novoluní nastává přechod do energetičtější měsíční fáze, kdy začíná růst a vzkvétat vaše tvořivost. Vyčerpanost odešla a vaše energie je na vrcholu. Tvůrčí myšlenky a nápady jsou originální, je třeba je využít. Novolunní je zlom mezi vyčerpáním a přívalem nové energie.

Zpočátku tuto energii můžete vnímat jako napětí, neklid, netrpělivost a vzrušení, které může přecházet do podrážděných reakcí.

Cítíte aktivitu, ale nevíte, kterým směrem ji zaměřit.

Všechno si předem promyslete, sepište…

Negativní vliv novoluní

Při novoluní se sčítají gravitační síly Slunce a Měsíce a působí na energie v přírodě. Má i své temné stránky, i když ne tak temné jako úplněk. Psychika bývá v novoluní oslabená a nestabilní, lidé pociťují osamělost a jsou pesimističtí. Nemoci se horší, přibývá úrazů a havárií. Vládne podrážděnost, nervozita, agresivita. Chování bývá iracionální. Imunita je oslabená.

Lidé prožívají vnitřní rozpory a utrpení.

Muži jsou méně komunikativní.

Co všechno se děje

V novoluní metabolismus pracuje rychleji a tělo se nejúčinněji zbaví toxických látek. Pokud se chcete zbavit nějakého zlozvyku, začněte s tím právě při novoluní. V této fázi měsíce půda odpočívá, proto by se nemělo ani nic sázet. Při novoluní je dobré provádět rituály, kterými chcete podpořit nové začátky, projekty a cíle.

Přání vyslovená při novoluní se plní.

Rituál pro splnění svého záměru

1. Vezměte semínko nějaké rostliny, sevřete ho v dlaních a vložte do něj svůj záměr konkrétního projektu, který se má zdařit. Poté semínko zasaďte. Vezměte bílou svíci a namočte ji do olivového oleje (ne knot!). Poté si představte nový projekt a svíci zapalte. Zapalujte ji každý večer ve stejnou dobu až do úplňku.

2. Uchopte stříbrnou stuhu, představte si svůj cíl a poté uvažte na stuze 3 uzly. Při vázání uzlů vždy vyslovte daný záměr. Stuhu zavěste na strom ve vaší zahradě a nechte ji tam viset až do dalšího novoluní. Poté stuhy rozvažte, očistěte ji a schovejte k dalším kouzlům.

3. Hned po Novoluní, jakmile se na obloze objeví srpek nového měsíce, vyjděte ven a něco si přejte. Nikomu to však neříkejte, dokud se přání nevyplní!

Rituál pro nové začátky

1. Pořiďte si krásný notes, zápisník nebo sešit. Důležité je, aby to byl ten nejkrásnější, jaký seženete. Bude-li mít klíček, nebo bude uložen v nějakém zvláštním obalu, ať už v pevných deskách nebo zdobném kartonu, tím lépe. Zároveň si pořiďte i tužku, opět co nejkrásnější.

Obojí si schovejte, nikomu neukazujte, nechlubte se, jak jsou ty věci krásné nebo kolik stály.

2. Řiďte se podle přehledu všech novoluní tohoto roku. Přepište si jejich data a vyvěste je někam, kde se vám budou stále připomínat. V den, kdy začíná novoluní, vezměte svůj zázračný sešit a tužku a začněte tvořit svůj nový život! Nijak se neostýchejte a zapište všechna nejsmělejší přání, která vás jen napadnou. Při novoluní je to možné.

3. Formulace by měla být asi taková: „S vděčností přijímám od Vesmíru … zde uveďte své přání … pro blaho své … i své rodiny.“ Napište seznam všech svých přání. O dalším novoluní pak už jen zaznamenávejte přání splněná, s poznámkou: „Vyplnilo se! Děkuji.“ A seznam doplňujte novými.

4. Přání je třeba formulovat přesně a krátce. Například: přeju si notebook této značky, tohoto typu, takovou velikost a barvu. Lhůty neuvádějte; Vesmír sám dobře ví, co a kdy komu darovat.Nejvhodnější je pořizovat tento seznam v dobu nástupu novoluní, pokud však takovou možnost nemáte, nezneklidňujte se, hlavní je seznam mít. Přání se vám vyplní i tak.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...