Čeho se herec Donutil bojí jako čert kříže?

Herecký matador Miroslav Donutil (66) má, jak se zdá, trochu pomotaný žebříček hodnot. Místo, aby šel na dlouho plánovanou operaci bolavého levého kolene a pečoval tak o svoje zdraví, jezdí radši do různých lázní na všemožné léčivé procedury.

Do toho je navíc v jednom kole a střídá jednu pracovní nabídku za druhou. Proč se tak urputně brání zákroku, když si ještě před více než rokem stěžoval na velké bolesti? „Když vám to koleno vymění, dají vám něco jiného.

A když máte něco jiného v těle, tak to určitě dobré není,“ popisuje svůj zdravotní stav Mirek s tím, že hodlá nepříjemný zákrok co nejdéle oddalovat. A že by se věci pohnuly k lepšímu, to zatím nevypadá, protože oblíbený herec je plně vytížený až do roku 2019. Kam až tohle všechno nechá zajít?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...