Čeho Šťastný v životě nejvíc lituje?

Herec Jan Šťastný (50) konečně prozradil, co ho v životě nejvíc mrzí! Možná se mnozí budou divit, ale nejvíc lituje, že nedopatřením přišel o svou roli primáře Frynty v seriálu Ordinace v růžové zahradě. V seriálu totiž skončit vůbec neměl!

Jenže mu tvůrci vymysleli takovou nemoc, kterou prý nikdo přežít nemůže. A tak musel seriálový Frynta také umřít. Navíc má i k medicíně velmi kladný vztah. „Rozhodně můj konec v Ordinaci nebyl o tom, že bych snad chtěl odejít, já měl ten seriál moc rád. Mám k medicíně odjakživa blízko, věnuje se jí moje máma, má první žena, studoval ji i syn, mám kamarády doktory,…“ prozradil Šťastný.

Ale když už se tvůrci jednou rozhodli, nešlo to nijak změnit.

Také vás může zajímat ...

Jenže ještě jedné věci herec hodně lituje. Prý je neskutečně líný! Jenže si lenost nemůže dovolit. „Vzhledem k mému pracovnímu nasazení, které trvá kontinuálně už asi čtyřicet let, si to moc nemůžu dovolit. Ale je fakt, že se často musím přemáhat,“ prásknul na sebe. Ale kdo není aspoň trochu líný, že?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...