Čeho ve svém životě Hanzlík nejvíc lituje?

Nevěnoval se svému dnes už dospělému synovi Davidovi (49) a prošvihl i první roky svých vnoučat. Teď se snaží herec Jaromír Hanzlík (70) jako vzorný dědeček všechno dohnat a aspoň trochu napravit či vynahradit.

Není už ale trochu pozdě? „Bylo mi dvacet jedna let, když se David narodil, a já byl na vzestupu kariéry. Ale protože jsem to neuměl s ním, tak to dodnes neumím s vnoučaty,“ práskl na sebe se smutkem Jaromír.

Také vás může zajímat ...

Celou rodinku včetně partnerky Lenky Kozlové (56) vytáhl alespoň do Karlových Varů, kde si převzal cenu za mimořádný přínos kinematografii. Přesto se ale nemůže zbavit výčitek, že si místo své vlastní rodiny vybral kariéru. „Chybí mi určitě vzpomínky na některé fáze jejich života, ale to už bohužel nedohodním,“ doplnil.

Navíc přiznal, že je jedním z těch zastánců přesně daných mantinelů pro děti a jejich neomezené možnosti vůbec neuznává.

Kde ale byl, když jim měl tyhle zásady vštěpovat od mala do hlavy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...