Čeká brzy zpěvačku „noc dlouhých nožů“?

Nedávno ještě sympatická rocková rošťanda, dnes již žena a matka, zamýšlející se nad defekty stáří. Zpěvačka Marta Jandová (46) při bližším ohledání svého těla objevila dvě oblasti, které zanedlouho čeká zásadní rekonstrukce.

Také vás může zajímat ...

Už loni se svěřila s obavou, že si bude muset nechat upravit pokleslá víčka, zatímco druhá změna bude ještě mnohem zásadnější. Týká se chlouby, díky níž byla nepřehlédnutelná: Marta si nechá zmenšit prsa a „šoupnout“ si je o něco výš.

Není to přitom pro ni lehké rozhodnutí, protože má hrůzu z jehel, skalpelů a krve vůbec. Ale co by neudělala pro to, aby se líbila manželovi, gynekologovi Miroslavu Vernerovi (42)! A protože prý má po karanténě i nějaké ty faldíky a bříško, může k tomu Marta navíc přidat ještě liposukci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...