Čeká ho drsný pád na dno?

Posledních patnáct let se Petr Rychlý (55) vyhřívá na vrcholu popularity. Za svůj úspěch vděčí Ordinaci v růžové zahradě, a nejen za něj. Díky seriálu si přišel na miliony korun!

Jenže nic netrvá věčně, dokonce ani Ordinace. Herec, který byl léta známý spíš coby moderátor a bavič, si začíná uvědomovat, že ho letos čekají hodně těžké časy. Bude si muset najít novou práci, což nebude vůbec nic jednoduchého. Když v roce 2005 přišla nabídka, aby si v Ordinaci zahrál, bylo to doslova jako dar shůry.

Také vás může zajímat ...

Rychlý byl krátce po rozvodu s bývalou manželkou Pavlou Rychlou (56), s níž má syny Matěje (30) a Ondřeje (28), a po majetkovém vyrovnání se ocitl takřka bez peněz.

O tom, že se od té doby finančně zahojil, není pochyb. Vždyť podle dostupných informací měl inkasovat až 15 tisíc korun za jeden natáčecí den! Každý měsíc se na place objevoval až třináct dní, což dělá za rok více než dva miliony korun! Nečekané uzavření zlatého kohoutku mu přivodilo šok.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama