Čeká ho potupný konec v Ordinaci?

V poslední době se čím dál častěji objevují negativní reakce diváků na hvězdu Ordinace v růžové zahradě 2, Petra Rychlého (54). Představitel Čestmíra Mázla je podle všeho už omrzel. Není divu, vždyť se v seriálu objevuje už od samotného začátku, což je dlouhých čtrnáct let a jeho dějová linka začíná být až neuvěřitelná.

Také vás může zajímat ...

Už několikrát nad ním údajně visela hrozba, že v Ordinaci skončí, pokaždé ale spolu se scénáristy vymyslel způsob, jak se do děje vrátit. Z jeho strany je to celkem pochopitelné, za tu dobu, co primáře gynekologie hraje, si vydělal pořádný balík.

Nyní jsou ale prý ohlasy diváků hodně ostré a volají po odchodu Rychlého. Možná, že je teď scénáristé vyslyší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...