Čeká je drsný rozvod a boj o peníze?

Zvládnou překonat velmi složité období jejich vztahu?

Herečtí manželé Zlata Adamovská (61) a Petr Štěpánek (72) prý stojí na pokraji velké krize. Co se přihodilo, že manželství, které bylo považováno za jedno z nejstabilnější se otřásá v základech?

Současný stav plný omezení už je pro Zlatu Adamovskou (61) s Petrem Štěpánkem (72) až příliš dlouhý. A bohužel se zdá, že to má na manželství velmi negativní vliv.A zatímco případné spory v seriálu za ně vyřeší scénáristé, doma už to tak jednoduché není.

Také vás může zajímat ...

Tam údajně neshody neustále bobtnají. Za vším podle všeho stojí narušení jejich životního stylu, se kterým si prý dvojice neumí poradit. První karanténu spolu ještě, přes problémy zvládli, množí se ale obavy, že podruhé už by se to povést nemuselo.

Společné problémy vypluly na povrch

Pro každý vztah je důležité, aby ti dva měli něco společného. Adamovská a Štěpánek mívali podobných věcí, které je spojovaly celou řadu. Jenže kvůli současné koronavirové situaci o drtivou většinu z nich přišli.

Jak se dokáže dvojice, která byla zvyklá jet neustále na plný plyn a i volný čas mít nabitý k prasknutí, vyrovnat s náhlým nicneděláním? V okolí slavného páru špitá, že to nevěstí nic dobrého a láskyplný vztah dostává velké trhliny.

Ty už pravděpodobně v partnerství byly delší dobu, ale kvůli tempu, ve kterém jejich život plynul, možná ani neměli čas si jejich vážnost uvědomit. To se ale teď nejspíš změnilo.

Začali se spolu nudit?

Zásadním pojítkem jejich vztahu je herectví. Manželé jsou zvyklí spolu vystupovat nejen na divadle, ale i před kamerou. A to přesto, že se podle zákulisních informací občas na place moc dobře nesnášejí. Zlata je podle zvěstí velmi dominantní a neváhá na svého muže zvýšit hlas anebo naopak přestat komunikovat úplně.

Je pak asi velmi těžké nechat pracovní spory v šatně a doma se tvářit, že se nic nestalo. „Už na začátku vztahu jsme si řekli, že na sebe nic nebudeme hrát. Že si budeme říkat i nepříjemnou pravdu do očí.

Už nemáme čas v sobě něco dusit. Chceme spolu mluvit ve všem na rovinu, protože jsme si už prošli kus života,” říká Adamovská a podle lidí z blízkého okolí se toho opravdu drží. Otázkou je, jak moc je takové chování příjemné Štěpánkovi.

Zhroutily se jim celoroční plány

Věcí, která je ale spojovala možná ještě víc, je vášeň k cestování. Vždyť i zásnuby proběhly během exotické dolovené na africkém safari. Zlata s Petrem vždy svoje cesty plánují měsíce dopředu a celou dobu se k útěkům z reality upínají.

Letos měla být na programu cesta do Chile. Dvojici od plánu navštívit tuhle poněkud nezvyklou a drsnou destinaci neodradil ani let dlouhý sedmnáct hodin. „Každý si musí uvědomit, ve kterém roce jsme teprve začali jezdit ven, my to doháníme,” říká k tomu Štěpánek.

Je tedy nasnadě, jak velkou frustraci asi cítí, když se jim tento plán rozpadl pod rukama. Kdo ví, jak dlouho budou ještě oba v takové kondici, aby si na výlet přes půl světa troufli. Už jen proto, že svoje dovolené tráví velmi aktivně.

Třeba na svatební cestě, kterou trávili v Panamě prý Zlata dokonce během raftování na divoké vodě vypadla ze člunu do rozbouřeného živlu. Je proto jasné, že když v současné době sedí bez práce jen doma nebo na chalupě, na dobré náladě to nepřidá.

Ustojí spolu další karanténu?

Letošní rok je pro Zlatu s Petrem velkou zkouškou. Vyhrocená situace, kdy se všichni obávají o budoucnost jistě zasáhla i hereckou dvojici, která sice díky svým příjmům pravděpodobně má finanční rezervy, jak dlouho ale vydrží může okolí jen spekulovat.

Objevují se totiž zvěsti, že i zacházení s penězi se mezi manželi ukazuje jako problematické. Proslýchá se, že Zlata Petra kontroluje a při nakupování ho drží zkrátka. Nejen spousta příznivců, ale především jejich nejbližší ale doufají, že to nakonec slavný pár zvládne. Nechtějí si totiž připustit, že by se mohlo stát, že půjdou od sebe.

Společně jsou jako stroj na peníze

Životní styl, který si Adamovská se Štěpánkem zvolili je poměrně nákladný. Oni dva si to ale mohou směle dovolit a ve svých cestovatelských plánech se nijak financemi neomezují. Kromě jiného jim obrovské příjmy plynou z účinkování v Ordinaci v růžové zahradě 2, které si pojistili speciální klauzulí ve smlouvě.

„Paní Adamovská i pan Štěpánek patří mezi „áčkové“ celebrity a od toho se odvíjí i výše honoráře,” potvrzuje zdroj z televize. Každý z nich si tak za jeden jediný natáčecí den přijde klidně na deset tisíc korun.

Jeden bez druhého hrát nebudou

Teď je sice o příjem připravila koronavirová krize, která natáčení omezila, ale jen co se situace stabilizuje, mohou si být herci jistí, že penízky se opět pohrnou. Oba herci si totiž vymínili, že pokračovat budou ve stejném rozsahu oba dva.

Pokud by totiž jeden z nich v seriálu skončil, odejde i ten druhý. A protože diváci jejich postavy milují, produkce si nemůže dovolit o takové hvězdy přijít. Na to dvojice spoléhá, ví, že spolu jsou silní v kramflecích a produkci tak vlastní drží v šachu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama