Čeká ji opět zlomené srdce?

Herečka ze seriálu Sestřičky Modrý kód SABINA LAURINOVÁ (48) má tajit vztah s mladším zajíčkem. Mohlo by jí to vyjít, nebo to zase skončí rozchodem?

Půvabná blondýnka prošla několika vážnými vztahy, ale žádný jí nevyšel. Sabina Laurinová (48), kterou můžete znát ze seriálu Sestřičky Modrý kód, byla teď několik let oficiálně nezadaná.

Také vás může zajímat ...

Nedařilo se jí zřejmě najít někoho, s kým by to chtěla zkusit. Nebo to spíš naopak nikdo nechtěl zkusit s ní?

Opustil ji kvůli jiné

Vzhledem k tomu, že všechny její předchozí vztahy zkrachovaly, si na ni muži možná dávali pozor. Ono také mít po boku slavnou osobnost není pro obyčejného chlapa nic příjemného.

Proto nejspíš lovila v showbyznysu. Když se Sabina dala před lety dohromady s drsným zpěvákem ze skupiny Kabát Pepou Vojtkem (55), všichni byli velmi překvapení.

Sabina totiž tu skupinu nesnášela a na jejich písně byla vyloženě alergická. Když ale měla možnost Pepu poznat blíž, zjistila, že mají stejný smysl pro humor a rozumějí si.

Po čase se jim narodila dcera Valentýna (19) a pár zvažoval, že začnou stavět vlastní rodinný dům. Pak ale všechny plány vzal vítr. Pepa Sabinu vyměnil za tehdejší manželku Daniela Hůlky (52) Libušku Hůlkovou (40).

Ani napodruhé to nevyšlo

Blondýnku to tehdy hodně vzalo a nikdo se jí nemohl divit. S Vojtkem plánovala budoucnost a on jí po pěti letech utekl za jinou sukní. Lásce ale dala znovu šanci a do života si vpustila stomatologa Karla Kameníka (54).

S tím se poznala, když u něj byla na zubní prohlídce. Nakonec se z toho vyklubala láska. Sabina s ním má svoji druhou dceru Maju (12).

Karel herečku také požádal o ruku a oba svoji svatbu vytrubovali do světa. Ve finále se ale žádná nekonala, protože se rozešli. Podle Kameníkových známých ho údajně éterická Sabina přestala bavit.

Konečně našla toho pravého?

Od té doby se Laurinová veřejně s žádným mužem neukázala. Teď má být ale všechno jinak. Herečka má být totiž po letech znovu zamilovaná a její vztah má trvat už delší dobu.

Kdo je ten její tajný milenec? To bohužel zatím není známo. Laurinová jeho identitu tají, protože ho nejdřív chtěla poznat ona sama. Kdyby se v něm znovu zklamala, nechtěla, aby o tom věděla celá země.

Pořád si není jistá

Nicméně její vztah s milencem má trvat už několik měsíců, a její miláček už asi nechce být v utajení. Údajně na herečku tlačí, aby šla s pravdou ven. Sabina ale zřejmě pořád váhá.

I když si se svým současným tajným milencem už leccos prožila, jeho jméno by pořád pro jistotu radši nezveřejňovala. Nemyslí to s ním vážně? Možná její nová láska nemá úplně vyřešenou minulost a Sabina nechce být zklamaná.

Proč na ni tlačí?

Kdoví, možná se chce nový partner přes Laurinovou proslavit. To by vysvětlovalo, proč na ni tak tlačí s tím, aby ho představila světu. Blondýnka možná cítí, že je něco v nepořádku. S takovou to ale vážně nevypadá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama