Čeká nás drsná válka sestřenic Issových?

Objeví se obě v oblíbené show?

Pokud by ve Tváři nakonec měla být i Klára, mohlo by se snadno stát, že Martha svou účast opět odřekne.

Po dvou úspěšných řadách show Tvoje tvář má známý hlas se mohou fanoušci těšit na pokračování. Podle posledních informací by se měli ve třetí řadě objevit hvězdy jako TATIANA VILHELMOVÁ (38), ADÉLA GONDÍKOVÁ (43) nebo ALEŠ HÁMA (43). Talentované osobnosti by měl doplnit také nadějný mladý zpěvák MILAN PE- ROUTKA (26).

Klidné vody českého showbyznysu však rozvířila zpráva, že v soutěži proti sobě stanou dokonce i nedávné rivalky a sestřenice MARTHA (35) a KLÁRA ISSOVY (37). Co je na tom pravdy, usilovně zjišťujeme, v každém případě, pokud se to potvrdí, máme se na co těšit.

Je to totiž teprve nedávno, co se slavné sestřenice usmířily!

Pochybovala, zda na to má

Také vás může zajímat ...

Účast Marthy byla dlouho nejistá, dokonce měla nabídku do Tváře odmítnout. „Nikdy bych do ničeho takového nešla,“ svěřila se Martha s tím, že zásadní slovo měl v tomto případě její partner. „Vždyť je to přesně to, co děláš.

Pořád někoho předvádíš, zpíváš, tancuješ doma,“ dodala s tím, že jí nasadil brouka do hlavy, až se rozhodla nabídku přijmout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...