Čeká potomka?

To, že je vyloženě rodinný typ, tím se nikdy moc netajil. Z předchozího manželství má dva syny, z toho současného jednoho.

Jan Šťastný (54) ale nedávno přiznal, že mu v životě chybí holčička. Má sice malou vnučku, sám by si ale přál mít ještě vlastní dceru.

Také vás může zajímat ...

S manželkou Barborou Petrovou (34) je nanejvýš spokojený, tak proč rodinu ještě víc nerozšířit.

Zvlášť když mu o hodně mladší žena dodává tolik elánu, že se ve svých letech stále cítí na pětadvacet let. Je ale dost možné, že sny se pomalu, ale jistě staly skutečností.

Prořekl se v přímém přenosu

Nedávno byl herec hostem rozhlasového pořadu Blízká setkání, který moderuje jeho kolegyně a kamarádka Tereza Kostková (44).

A Šťastný se nejspíš nechal tak trochu unést přátelskou atmosférou, až prozradil, že vybírá kočárek. To ale není všechno.

Jeho žena má dle jeho slov už také jeden vyhlédnutý. Že by byli takoví tajnůstkáři a podařilo se jim utajit hereččino další těhotenství?

Proč by ne. Bára je v nejlepším věku a jejich synek Ondrášek (8) by jistě uvítal ještě alespoň jednoho sourozence.

Necháme se překvapit, kdy se s touto krásnou novinkou nakonec pochlubí i ostat-ním. Nebo to budou z pověrčivosti raději tajit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...