Celé Vánoce měla zkažené

Vánoční svátky utekly jako voda a mnoho slavných osobností se na svých sociálních sítích chlubilo, jak a s kým je strávili.

Až na herečku a moderátorku Adélu Gondíkovou (47). Ta se k Vánocům vyjádřila jasně a stručně. „Nemám je ráda, nejradši bych je zrušila,“ prohlásila rázně. To se jí ale letos nepovedlo. I přesto, že má kolem sebe
pořád spoustu lidí, které moc ráda vidí, doma je spíše introvertní typ a ráda si užívá svého klidu.

Také vás může zajímat ...

Chtěla být sama

Myslela, že se shonu a velkým přípravám vyhne. Nakonec se ale musela se svým snem rozloučit a věnovat se své milované rodince. Ačkoli se prý pro ně snažila udělat první poslední, s velkým úspěchem se nakonec nesetkala.

Vše dělala kvůli dceři

Hvězda primáckého seriálu Sestřičky Modrý kód přiznala, že svátky doposud slavila jen kvůli své dceři Nele (16), nebýt jí, tak by ani cukroví nenapekla. Jenže teď je už její dcera velká, a tak Adéla doufala, že už ji veškeré to veselí omrzí.

To se ale hodně spletla a nakonec je musela chtě nechtě slavit taky. „Nebylo to nic velkého. Vím, že byla s manželem a dcerou. A právě ona byla prý zklamaná, protože kvůli rodičům, kteří Vánoce nemají rádi, tak si je moc neužila,“ prozradil velmi blízký zdroj. Snad si na to dá příště herečka pozor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama