Čelí odporným urážkám

Když se herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Anna Slováčková (24) svěřila se svým bojem s rakovinou, dostalo se jí obrovské podpory.

Bohužel ale nejen toho. Čelit musí občas také odporným útokům na sociálních sítích. A i když se to snaží brát s nadhledem, samozřejmě ji to v koutku duše mrzí. „Někteří si mysleli, že jsem si snad poručila, abych tu nemoc prodělala a snažím se z toho vytěžit peníze a slávu,“ popsala své nepříjemné zážitky během jednoho z rozhovorů.

Také vás může zajímat ...
Naopak se nestydí popsat své pocity veřejnosti

Přitom důvod, proč detaily okolo své léčby sdílí s ostatními, je úplně jiný. Anna věří, že její otevřenost může pomoci jiným ženám. I kdyby se jeden člověk rozhodl jít na kontrolu, provedl si samovyšetření nebo cokoli, prý by to znamenalo, že to celé dávalo smysl. Je tak opravdu hrozné, že se najdou lidé, kteří jí místo podpory zásobují negativními zprávami.

To totiž Aničce k uzdravení určitě nepomůže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...