Céline Dione mluví se záhrobím

Kanadská zpěvačka Céline Dione (49), která před rokem pochovala svého manžela, hudebního producenta René Angélila (+73) nemá dodnes nervy v pořádku a neustále na svou životní lásku vzpomíná.

Tvrdí, že bude truchlit do konce života, že se jí po něm stále stýská a je vidět, že za ten rok trápení viditelně zestárla. „Nikdy v životě jsem nepolíbila jiného muže,“ tvrdí.

„Chybí mi jako můj partner, muž, který mě objímal, líbal a miloval… Byl tu vždy pro mě a já tu budu vždy pro něj.“ Dokonce mluví s jeho fotografii promlouvá a vyžaduje rady ze záhrobí, a co je horší, manželova fotka jí prý odpovídá!

Také vás může zajímat ...

Ptala se například, zda má nazpívat titulní píseň k disneyovce Kráska a zvíře, a prý uslyšela odpověď: „Nemáš co ztratit.“ Neměla by zpěvačka a matka tří synů raději co nejdříve navštívit psychiatra?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...