Celoživotní strach vyřešil pohled do minulých životů!

Známá mi poradila, abych se po příčinách podívala za pomoci regresní terapie.

Nevěděla jsem, že příčina mých obav z vody se skrývá v daleké minulosti.

Odjakživa, už od raného dětství, jsem měla strach z vody. Plavat mě sice rodiče naučili, ale nikdy bych se bývala neodvážila vydat se tam, kde už jsem nestačila. Tohoto strachu, který mě trápil, jsem se nezbavila ani v dospělosti.

Také vás může zajímat ...

Marně jsem s tím bojovala

Nerada jsem jezdila na letní dovolené a u moře jsem se vždy jen tak brouzdala v místech, kde mi vlny sahaly maximálně do pasu. Často jsem přemýšlela, kde se ve mně ten strach z vody bere. Jinak jsem totiž byla docela odvážná žena.

Nevadily mi výšky, s manželem jsem kdysi vyzkoušela i různé adrenalinové sporty. Snažila jsem se s tím strachem z hluboké vody bojovat, ale marně. Pak mi jedna známá naznačila, že bych měla zkusit regresní terapii – tedy nechat se zhypnotizovat a hledat odpověď v minulých životech.

Moc jsem tomu nevěřila, ale řekla jsem si, že za pokus nic nedám. Našla jsem si ženu, která tuto terapii prováděla. Přečetla jsem si na ni spoustu doporučení a připadala mi důvěryhodná. Můj kladný dojem pak znásobilo osobní setkání. Rozhodla jsem se, že to risknu a odevzdám se do její péče.

Prožila jsem to znovu

Upadla jsem do hypnotického stavu a přitom jsem před očima viděla výjevy z minulosti. Měla jsem úplně jiné tělo starší ženy, ale věděla jsem, že jsem to já. Vypadalo to, že se vše odehrálo někdy v devatenáctém století. Byla válka a já se před rabujícími vojáky utekla schovat do lesů a tam se ukryla v rybníku.

Plavala jsem dál od břehu, ale předchozí útěk mě vyčerpal a já neměla sílu pokračovat ani se vrátit. Bezmocně jsem klesla pod hladinu a ten můj život tam tehdy skončil. Ta seance byla nakonec prospěšná.

Podvědomě jsem pochopila, kde se vzal můj strach z vody a od té doby se už nebojím plavat ani na místa, kde je hloubka. Věřím si a vím, že taková situace, jakou prožilo mé já v minulém životě, už se nebude opakovat.

Radka B. (56), Karviná

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama