Čenský přiznal, koho dlouho miluje, a bál se to říct

Hvězda nekonečné Ordinace herec Jan Čenský (57) přiznal, že ho celý život trápí neopětovaná láska k jedné jeho kolegyni. Tou není nikdo jiný než herečka Ivana Andrlová (57). Prvně se potkali při natáčení pohádky Princové jsou na draka a Honza byl v té době začínající herec, kdežto Ivana už byla velká hvězda.

Také vás může zajímat ...

„Já jsem s ní chtěl chodit, ale nikdy jsem se jí to neodvážil říct. Miluju ji dodnes, i když nikdo tomu nevěří,“ svěřil se Honza se svými city. Ivana to ale hned uvedla na pravou míru s tím, že mezi nimi skutečně nikdy nic neproběhlo a byli jen spolužáky.

Jak by vše dopadlo, kdyby se tenkrát Honza odhodlal princeznu Lenku oslovit, se už nedozvíme. Jisté ale je, že měl pak co dělat, aby vůbec nějakou holku oslovil. Ještě, že díky okouzlujícímu doktoru Davidu Suchém z kamenické nemocnice už tohle řešit nemusí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...