Chandler si konečně našel svou Moniku

Legendární vtipálek ze seriálu Přátelé si konečně našel ženu, kterou si chce vzít. Matthew Perry (51) požádal přítelkyni Molly Hurwitz (29) o ruku.

Také vás může zajímat ...

„Rozhodl jsem se, že se zasnoubím. Mám konečně to štěstí, že randím s nejlepší ženou na celém světě,“ uvedl. O svém vztahu se naposledy zmínili na Valentýna, kdy prozradili, že už jsou spolu druhý rok. V květnu se chvíli mluvilo o jejich odloučení, ale zvěsti nebyly pravdivé a pár, který se na veřejnosti společně téměř neukazuje, nyní plánuje svatbu.

Matthew v minulosti randil s mnoha známými ženami. V roce 1995 s Yasmine Bleeth (52) z Pobřežní hlídky, poté byl nějaký čas s Julií Roberts (53) a randil i s herečkou z Vřískotu Neve Campbell (47) či kráskou Heather Graham (50).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama