Chantal Poullain: Nešťastně zamilovaná do exmanžela

Šťastná není, i když vypadá skvěle. Francouzská herečka Chantal Poullain (60) v sobě nosí smutek, dříve přísně tajný – ale teď, po letech, vše vychází najevo.

Krásná Francouzka stále miluje bývalého manžela, herce Bolka Polívku (67). Promluvila v tom smyslu, že jejich vzájemná láska byla tak silná, že není možné, aby se jen tak vytratila. I když dnes žijí každý zvlášť, půvabná Chantal tvrdí, že Bolek je stále muž jejího života, pořád ho bude milovat.

Má v sobě něco, co bude navždy zbožňovat… A to zní trochu smutně. Je to totiž už patnáct let, co se vztah komika Bolka Polívky a Chantal Poullain ocitl v troskách. Ve vztazích dochází podle světlovlasé Francouzky ke krizovému momentu, kdy by měl jeden partner druhému více naslouchat.

A udělat ústupek. To však Bolek a Chantal v určité chvíli nedokázali. Polívka už léta žije s jinou, která mu porodila tři děti. Jenomže ze slov krásné exmanželky je patrné, že kdyby byla ve stejné situaci znovu, pokusila by se vztah zachránit.

Také vás může zajímat ...

Dává snad Bolkovi najevo, že by se mohli dát znovu dohromady? Stará láska nerezaví. Pochopí to Bolek? Vrátí se? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...