Chantal Poullain ruší svá vystoupení!

Ochromila ji zákeřná nemoc

Tají herečka nějakou vážnou chorobu?

Ani slavné herecké tváře nejsou ušetřeny podzimních viróz. Své o tom ví i CHANTAL POULLAIN (60), která v uplynulých dnech bojovala s těžkou chřipkou. Vysoké horečky a bolesti kloubů ji zce- la ochromily. Co je však horší, herečka prý přišla úplně o hlas. „Jen sípu, je mi hrozně,“ svěřila se Poullain. A kvůli svému zdravotnímu stavu je herečka nucena zrušit domluvenou práci.

Jedním z představení bylo třeba Šest tanečních hodin v šesti týdnech, které nebude nahrazeno.

Diváci se ale svých peněz za lístky samozřejmě dočkají.

Tajemná dáma

Také vás může zajímat ...

Doufejme, že jde skutečně jen o nachlazení a herečka bude zase brzy v pořádku. O Chantal je totiž známé, že je velmi tajemná a jen tak se s něčím nesvěří. Za všechno mluví skutečnost, že když bojovala s rakovinou prsu, nikomu o tom nechtěla říct. Dokonce ani svým nejbližším a ko- legům z divadla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...