Chantal Poullain se soudila s klinikou

Měla pocit, že se fotí pro charitu, ale nakonec nestačila zírat. Herečka Chantal Poullain (61) dala souhlas k tomu, aby ji vyfotili při návštěvě kliniky plastické chirurgie pod podmínkou, že budou využity k charitativním účelům a zároveň že klinika zařídí reklamu na její divadelní představení.

Jenomže klinika její snímky využila pouze k sebepropagaci a na její představení se vykašlala vůbec, a tak ji herečka hnala k soudu. „Absolutně porušili naši dohodu, kdyby se aspoň zkusili domluvit, ale chovali se ke mně agresivně,“ rozčilovala se Chantal. U první instance sice pohořela, ale odvolací soud nakonec konstatoval, že je v právu.

Také vás může zajímat ...

Nicméně vysouzená částka 65 000 Kč není žádný zázrak, zejména s ohledem na to, že původně žádala odškodné ve výši 350 000 Kč.

To jí zaplatí tak právníka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...