Chantal Poullain: Skončí snad nadobro sama?

Herečka CHANTAL POULLAIN (62) by se mohla krásou a šarmem poměřovat klidně i s o třicet let mladšími ženami. Proč je tedy sama?

Už jsou to roky, co herečka a zpěvačka Chantal Poullain skutečně milovala. Poté, co se v roce 2002 rozvedla se svým osudovým mužem, hercem BOLKEM POLÍVKOU (69), už nenašla toho správného chlapa. A v poslední době se zdá, že už stráví zbytek života sama.

Také vás může zajímat ...

Nikoho očividně nehledá a její francouzský šarm tak přichází zbytečně vniveč. Jediný, kdo by jí z této situace mohl pomoci, je její syn Vladimír (29), na kterém je doslova závislá a všude mu dělá „křena“.

Aby jeho matka nezůstávala sama doma anebo pouze nepracovala, bere ji s sebou i na akce, kde se nevyskytují žádní lidé v jejím věku. Poullain to ovšem vyhovuje, protože jak sama říká, stále se cítí mladá a s vrstevníky svého syna si dobře rozumí.Neostýchá se bavit s mladšími „zajíčky“ a Vladimír má občas co dělat, aby své matce plné energie a sex-appealu stačil.

Bude to nakonec muset být on, kdo jí dohodí nějakého svého mladšího kamaráda, který dokáže herečku přesvědčit o tom, že láska kvete i v pozdějším věku?

Je náročná

Problém ovšem je, že Poullain má velmi vysoké nároky, co se chlapů týče.Nedokáže vydržet kde s kým, protože se chce vyvarovat chyb z minulosti. Bolek Polívka sice nenasadil laťku příliš vysoko, nicméně herečka už si sama sebe váží mnohem více, než před lety. „Nehledám nikoho podobného.

Hledám silnou lásku, protože já potřebuji hluboce milovat,“ řekla Chantal. Navíc jí prý u většiny mužů, se kterými se kdy stýkala, chyběl pocit bezpečí a byli příliš majetničtí. S tím se jako divoká Francouzka nedokázala smířit.

„Mám ráda, když muž převezme velení, ale musí tam být i určitá ohleduplnost,“ vysvětlila herečka. S tolika požadavky to nemá při hledání opravdu jednoduché a možná i proto už vzdala jakékoli snahy o to, aby si někoho vůbec našla.Spoléhá se snad na osud, že jí někoho přihraje, a jinak raději zůstane sama?

Nabírá si mnoho práce

Místo aby herečka přemýšlela o tom, kde se asi nachází její vysněný, raději obětuje všechen svůj čas práci.Má mnoho úvazků, kvůli kterým neustále cestuje mezi Prahou a Brnem. Hraje v divadelních představeních v obou městech, píše knihu a chce nahrát nové CD plné šansonů. Navíc natáčela film Zlatý podraz a stále je ředitelkou nadace Archa.

S tolika závazky to vypadá, jako by vsadila život pouze na budování kariéry, a má se na co vymlouvat. Zapomíná na fakt, že až jednoho dne dopadne stáří i na ni, bude závislá pouze na svém synovi. Nechce snad sdílet podzim života s někým, koho bude opravdu milovat?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...