Chantal Poullain: Tají milence?

Přednedávnem se spekulovalo o tom, že známá herečka a bývalá manželka Bolka Polívky Chantal Poullain (62) možná opět našla lásku. Jenže uteklo pár měsíců a stále se ve společnosti objevuje pouze po boku svého syna Vladimíra (29).

A má co dělat, aby zvládla odhánět jeho fanynky. Pro krasavce má slabost kdejaká dívka, ale on si rád vybírá. A vypadá to, že si opět vybral. Místo po jeho boku tak bude obsazené a maminka bude možná nucena odhalit svého nového muže.

Také vás může zajímat ...

Dělá výběrové řízení na nového partnera

Otázka je, zda ale někdo takový je. Chantall je sice krásná, zábavná a zajímavá, nicméně silná žena, která stále lituje toho, že jejich vztah s Bolkem Polívkou (70) skončil. Nebo že by se přes něj už dostala a dala někomu šanci? Přece jen toho měla na bedrech naloženo v posledních letech dost. Nová láska by jí jen prospěla..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama