Chce být krásná za každou cenu

Proč se o ni začínají fanoušci bát?

Herečka Simona Krainová (47), známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, si dává hodně záležet, aby její postava vypadala co možná nejlépe. A aby tomu tak skutečně bylo, musí opravdu dřít.

Také vás může zajímat ...

Mají o ni strach

Podle některých fanynek dokonce tak, že ohrožuje své zdraví. Zarazilo jí totiž, jak rychlým tempem herečka běhá a bojí se, aby jí to v budoucnu nemrzelo. „Moje fyzioterapeutka mi vaše tempo rozhodně nedoporučila. Je to obrovská zátěž na klouby.

Jít v 70 letech na endoprotézu, to není můj sen. Opatrně, tempo máte vražedné. Mám vás ráda,“ vzkázala jí jedna ze sledující na sociálních sítích. Proč má ale Simona zapotřebí své tělo tak „huntovat“? Že by se snad bála o to, aby jí manžel Karel Vágner (44) v budoucnu neutekl za mladší.

Nevěra stále visí ve vzduchu

Vždyť se v nedávné době spekulovalo o tom, že si rozumí i jinou dívkou a možná i to Simonu nutí na sobě neustále pracovat a být pro něj co nejatraktivnější manželkou.

Díky svému vzhledu je navíc často v reklamách a také má spoustu sledujících na sociálních sítích. Evidentně je tedy důvodů víc, proč i ve svých sedmačtyřiceti letech stále sportuje a snaží se překonávat limity svého těla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...