Chce další miminko

Slovenský herec Ján Jackuliak (42), kterého znají čeští diváci především díky jeho účinkování v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, je nadšeným otcem syna s netradičním jménem Teo Henter (2).

Také vás může zajímat ...

Dokonce tak moc, že by si velmi přál, pořídit mu sourozence. Jenže má obavy, že to možná nebude tak jednoduché. Už napoprvé si na vytouženou životní roli otce, musel poměrně dlouho počkat. S manželkou Barborou (37) se jim nedařilo a oni už začali zvažovat možnosti jako umělé oplodnění nebo dokonce adopce.

Barborou byli moc rádi, když se jim narodilo první dítě

Oba proto netlačí na pilu a nechávají věcem volný průběh. „Je to ve hvězdách,” říká Jackuliak s tím, že i příchod prvního dítěte byl podle něj magický. Otěhotnět se partnerce podařilo až v okamžiku, kdy byl připravený a vybavený dětský pokojík. „Syn pouze čekal, až bude vše hotové,” směje se herec a doufá, že je brzy to štěstí potká znovu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama