Chce díky ní vydělat co nejvíc!

Zakládat rodinu v nejbližší době tenistka Karolína Plíšková (28) se sportovním komentátorem Michalem Hrdličkou (31) prý nebudou.

„Samozřejmě vím, že nejsem už nejmladší, ale manžel už jednu dceru má a tak mě do toho nijak netlačí. Že by po mně chtěl děti, to určitě ne,“ říká úspěšná sportovkyně. Jako hlavní důvod uvádí, že už Michal jednu dceru má, a právě proto na nelpí na tom, aby měl s Karolínou co nejdřív dítě.

Také vás může zajímat ...
Jako její manažer doufá, že bude stále úspěšná

Jelikož se ale prakticky od začátku jejich vztahu proslýchá, že je Michal s Karolínou pouze pro peníze, asi je pro něj stále tím nejdůležitějším, aby jeho manželka hrála a hlavně vyhrávala.

Těžko ale říct, co má komentátor za lubem poté, co Plíšková s profesionální kariérou skončí. Bude jí i coby „obyčejnou ženu“ stále milovat a nebo si najde někoho jiného? To nám ukáží i následující roky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...