Chce do seriálu, aby tam našla novou lásku?

Zdá se, že oblíbené zpěvačce začínají pomalu docházet peníze.

Povolání umělce obnáší většinou čekání na roli, či zajímavou nabídku. To se ale Lucie Vondráčková (40) rozhodla ignorovat a o obsazení si přímo řekla. Jenže to, co přišlo potom jí asi velkou radost neudělalo!

Také vás může zajímat ...

Když je nějaký televizní seriál tak úspěšný jako Slunečná, je jasné, že spousta lidí si brousí zuby na to, aby v něm mohli účinkovat. Zpěvačka Lucie Vondráčková (40) si ale řekla, že na telefon od produkce nebude doma čekat se založenýma rukama.

Podle zdrojů z televize si prý sama dohodla schůzku s producenty, kam přišla s jasným požadavkem – chci roli. A šeptá se o tom, že se nehodlá spokojit s roličkou, údajně chce být důležitou postavou.

Lucie by se evidentně ráda znovu dostala před kameru.

Na jevišti mu nedá šanci

A jak se zdá, autoři seriálu nejsou proti. Na profilu na sociální síti, který patří seriálu se dokonce objevila otázka na fanoušky, zda by si nástup Vondráčkové do děje přáli.

A pokud se Lucie těšila na všeobecné nadšení, musela být opravdu hodně zklamaná. Velká část lidí se totiž postavila proti a zpěvačku ve svém seriálu nechtějí. Číst o sobě něco takového jistě zamrzí i takového matadora showbyznysu, jako je Lucie.

Všechno dělá v dobré víře

A velmi zvláštní je i to, proč se rozhodla o roli tak bojovat. Vždyť podle zákulisních informací jí to produkce před skoro rokem nabídla sama. Tehdy ale Vondráčková odmítla s tím, že na takový závazek nemá čas.

Co způsobilo tu změnu názoru? Nevěřila snad, že bude mít seriál takový úspěch a teď ji mrzí, že se na vlně jeho popularity neveze taky? Nebo by se jí v současné situaci hodil stálý příjem z natáčení? Diskutují na internetu však mají ještě jiné vysvětlení.

Podle nich jí jde o chlapy! „Beztak tam jde lovit zajíčky Polívku a Lamboru,“ má jasno jedna z divaček. A ostatní s ní souhlasí. Vlastně by mohli mít i pravdu, Lucie měla už několik vztahů s mladšími muži a tihle dva by určitě stáli za to.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama