Chce dohnat, co prošvihl v mládí?

Dříve prý jen dřel a staral se o Tániny děti. Začíná mít pocit, že snad něco zameškal?

V jejich manželství to prý už zase vře. Vše rozpoutala jediná věta, kterou Vojta Dyk (35) pronesl. V mládí si prý nestihl nic užít! A tak je jasné, že jeho manželka Tatiana Vilhelmová (42) šílí!

Nebude mít její muž potřebu dohnat vše, co v mládí prošvihl? Oblíbený herec se stal nevlastním otcem jako hodně mladý, a to v době, kdy víc dřel, než užíval. Proto se prý extra nevybouřil.

Také vás může zajímat ...

„Divoký to ani nebylo. Teď si zpětně říkám, že jsem do toho mohl víc šlápnout,“ připouští s tím, že se brzy seznámil s Táňou, takže měl už za doby kapely bonusové děti, jak to nazval.

Narážel na fakt, že herečka, která je o sedm let starší, měla už tenkrát dva syny z prvního manželství. Dyk přiznává, že být „třetím“ rodičem je mnohem větší dřina, když chybí „pupeční šňůra“. Společně si pak pořídili dalšího chlapečka, dnes už sedmiletého Aloise.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...