Chce hvězda Ordinace ještě vůbec chlapa? Co nám tají?

Představitelka bláznivé a hádavě Heluš nastoupila do seriálu Ordinace nejdřív jako ošklivé kačátko. Jenže pak prošla fascinující změnou své vizáže. Jak jí to ovlivnilo?

Už není jen herečkou jedné role. Uvádí také pořad, který se snaží omladit obyčejné ženské a jako by i ona náhle omládla. Je v jednom shonu a spěchu. Může vůbec najít přítele? Přitom je to tak, herečka Martina Randová (48) je stále bez muže svých snů.

Také vás může zajímat ...

Miliony diváků, spíš divaček, ji důvěrně znaly jako nepříliš atraktivní, spíš hodně poblázněnou Heluš, kterou hraje v Ordinaci v růžové zahradě Martina Randová (48) už šestý rok.

Perfektně se spolu sehráli s kolegou Martinem Zounarem (52) do komické dvojice, Bob + Heluš, která svými vtípky svádí autory, aby si pro ně vymýšleli další, ještě šílenější výstupy, u kterých se pak u televizorů válíme smíchy. Ale v poslední době se Martina i na obrazovkách, ale i ve svém soukromém životě dost posunula.

Přeměna v sebevědomou krasavici je pro televizní maskéry a kostymérky hračkou.

Jenže jako by jí tahle zásadní proměna v televizní roli nakopla i její civilní osobnost.

Vůbec si nevěřila

Ještě nedávno totiž podle svých slov trpěla nízkým sebevědomím, možná až přehnaným. Když ji sledujete, připadá vám to nemožné. Sympatická, mírná a usměvavá ženská, beze stopy nějakých chmur. Miluje smích a na první pohled si užívá života.

Jenže jak Martina říká, „Opravdu to totiž došlo docela daleko, takže bylo potřeba s problémem už něco udělat.“ Začala zjišťovat, co její pocit nízkého sebevědomí vyvolává, a zjistila, že je to tím, jaké lidi si pouští do svého života. Měla to nastavené tak, že ať se k ní nějaký muž choval jakkoliv nepříjemně, tak to raději mlčky snášela. Aby byl klid!

A jestli chtěla, aby ji měli ostatní rádi, že to musí ignorovat.

„Jenže ono se to ve mně pak všechno „štosovalo“ a výsledek byl, že jsem si nevěřila už skoro vůbec v ničem.“

Udělala radikální řez

Až když jí došlo, co je příčinou jejích mindráků, docela ostře se s tím vypořádala. „Chtělo to dost odvahy, ale udělala jsem zásadní krok,“ říká dnes už viditelně sebejistě. Motalo se kolem ní hodně „kamarádů“, kteří jí brali energii.Vyvolávali v ní pocit, že je divná, když nemá dítě a žije s maminkou jak stará panna. Že je nudná, když chodí málo do společnosti a nepije alkohol.

Že se rouhá, když chce jako herečka něco dokázat. Tyhle bláboly už odmítla poslouchat a tihle lidé museli z jejího života odejít. Prostě se rozhodla, že se teď bude obklopovat jen těmi, kteří jsou k ní laskaví. K tělu si pustí jen ty, vedle kterých se cítí být výjimečná, kteří ocení, když se k nim chová slušně.

Lidi, kteří ji podpoří, když na sobě maká, kteří ji mají rádi takovou, jaká je a nemají potřebu řešit, jak žije. „No prostě ve mně nevyvolávají pocit, že je s mým životem něco v nepořádku.“ Ale že se rozpovídala, co? „Je to důležité, protože bych moc ráda pomohla těm, kdo mají podobné starosti.“ Můžeme si zaspekulovat, jaké muže ze života vyškrtla. Ale spíš to vezměme z druhého konce.

Kdo to není?

Mají něco s Bobem?

Rozhodně to není její herecký parťák, Martin Zounar. Ten je spíš prototypem jejího nejlepšího kámoše. Nezkazí žádnou legraci, jsou spolu skoro pořád. Ale že by se o něho mohla opřít, když je jí ouvej? On není ten typ. Sám se sebou měl ještě nedávno co dělat, a zaklepejme někam na nejbližší dřevo, dostal se z toho, i jako herec zraje jako víno.

My si ho dokonce dovedeme představit samozřejmě i v její žhavé náruči, taky už nám spolu to na obrazovkách mnohokrát předvedli. Toho televizního osahávání, těch líbaček. Ale Martin má svoji partnerku Kateřinu (39) a je s ní spokojený. Je to prostě kamarád. Může souviset její nízká sebedůvěra s tím, že nemá žádného chlapa? Co byste řekli? Z části asi ano.

Přece v jejím věku není možné, aby nezažila nějakou velikou lásku!

Vybírá si pořád stejné typy mužů

„Zažila jsem několik lásek, ale jen dvě z nich byly, jak se říká, opravdové.“ V dobách nízkého sebevědomí si říkala, že si vybírá špatné muže. Jenže pak jí došlo, že si oni vybírají ji. „Tedy, ty dvě lásky mi do života spíš vtrhly!“ Odmítá ale, co se týká citů, jakkoliv kalkulovat. Mít chlapa jen proto, aby nebyla sama? To ani náhodou! A co s ní ta velká láska dělala?

„Miluju ten pocit, kdy vám to tak zvláštně šimrá v břiše… A nejen tam!“ směje se Martina. Aha, takže je úplně normální. Tak v čem je problém? Že by si vybírala pořád stejné typy mužů? „Přesně tak, vždycky mě zaujmu stejné typy.

Jsou hodní, inteligentní, mají smysl pro humor, mají rádi svoji práci, jsou velkorysí, jsou v pohodě, nenáladoví, berou mě takovou, jaká jsem, nechtějí mě vůbec měnit, jsou věrní a milují mě.

Tak přesně k těmto typům inklinuji, ale je mi to prd platný, protože jsem ještě nikoho takového nepoznala!“ Jak by měl muž jejích snů vypadat fyzicky, to ji prý vůbec nezajímá, jen by mohl být aspoň o kousek vyšší než je ona. V tom případě se nabízí snad už poslední vysvětlení. Že by se jí muži báli a nechtěli ji? Nepsalo se to náhodou docela nedávno už někde o ní?

Jakmile to ale herečka zaslechne, začne hned rozhodně vrtět hlavou.

Prý kdepak, jestli to někde řekla, tak se jen špatně vyjádřila.

Chemie se prostě nedá ovlivnit!

„Muži mě chtějí. Mám kolem sebe hodně skvělých a atraktivních chlapů. Jenže pak přichází na řadu něco, co už má na starost moje tělo, co už neovlivním, tedy jak se říká chemie. Touha je pro mě moc důležitá, a když se nepřihlásí, vím, že se nedá nic dělat a že mám jen dalšího dobrého kamaráda.“ Chudák Martin, asi to taky zkusil, nebo ne? Jo chemie, to je těžká věda!

Vychází nám z toho tedy takový rozpor. Málo sebevědomá, avšak v hloubi duše velmi náročná a vybíravá Heluš, léta hledající neexistujícího idola.

Nebo ne?

Vysněný pan Božský se ještě neobjevil

„Asi takhle, nepoznala jsem ještě chlapa, se kterým bych chtěla strávit celý zbytek svého života a starat se s ním společně o naše děti. Jen jeden měl to štěstí, že jsem si to už dokázala trochu představit, jenže když jsem se probrala ze snu, zjistila jsem, že můj milý to jako štěstí cítí, ale s jinou ženskou“ směje se už zase své velké smůle s muži Martina.

Zklamání v lásce ale prý nesla velmi statečně, během pár týdnů vypila mnoho lahví červeného, pouštěla si smutné písničky a brečela a brečela. Pár let pak testosteron nechtěla ani vidět. Léta jdou, a už se smířila s tím, že vlastní děti v kolíbce houpat nebude. Ale žít po boku svého vysněného chlapa, to rozhodně nevzdává. Dnes herečka vypadá úplně jinak, než před pár lety.

Škarohlídi by mohli namítat: jasně, vždyť má vyhlazené vrásky laserem, prodloužené vlasy a operovaná oční víčka. Prošla si zásadní proměnou Ale my víme, že je to hlavně v hlavě, v duši. Prostě si už věří a tak celá zkrásněla. Vidíte to taky? Pokud nás čtete i vy, pánové, a máte alespoň dvě z těch jejích vysněných vlastností, tak popadněte puget a vyražte za ni po představení do divadla.

Možná, že se trefíte do jejího vkusu. No a pak můžete doufat, že zafunguje i pověstná chemie.

Protože ta je pro Martinu rozhodující!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...