Chce ji přítel odstřihnout od vlastní rodiny?

Konečně je po letech opět šťastná. Zpěvačka Lucie Bílá (53) hýří optimismem, usmívá se na všechny strany a doufá, že to nikdy neskončí. O pozitivní změny v jejím životě se měl postarat její mladší přítel Radek Filipi (36).

S tím se sice před časem Lucie rozešla, ovšem posléze se opět dali dohromady a vypadá to, že zrovna v jejich případě přísloví dvakrát nevstoupíš do jedné řeky, moc nezafungovalo. Nedají bez sebe ani ránu Dokonce si mají rozumět tolik, že spolu tráví každou volnou chvilku, a to nejen ve volném čase, ale i v tom pracovním.

Také vás může zajímat ...

Radek totiž svou partnerku ochotně doprovází na každou zkoušku nebo vystoupení. Působí tedy nejenom jako její přítel, ale vlastně i ochránce. Má tedy tu vlastnost, kterou Lucie u svých partnerů vždy tak trochu vyžadovala.

Horší je, že se prý čím dál méně ukazuje ve společnosti, kterou přitom dříve navštěvovala vcelku pravidelně. Ráda se viděla se svými kolegy i jinde než jen třeba na divadelní scéně. Podle místních se dokonce už neobjevuje ani ve svých rodných Otvovicích, kterým dokonce prý měla v minulosti i finančně pomáhat.

Proslýchá se, že Filipi touží po tom, aby dostal Bílou před oltář.

Hodně se také bavila s místními a bylo vidět, že právě tam se cítí nejlépe. To se ale mělo změnit v okamžiku, kdy se vrátila k Filipimu. Začíná s ní manipulovat? Od té doby se doma prý prakticky neobjevila, a dokonce má prý i zanedbávat své přátele a blízké.

Množí se tak spekulace o tom, že ji chce mít Filipi jen pro sebe a příčí se mu představa, že by se o ni měl s někým dělit. Prý mu život po jejím boku mimořádně vyhovuje. Nemá to být ale jen proto, že je do ni zamilovaný, ale také z jeho vypočítavosti.

Líbí se mu především to, jak se o něj Lucie stará, především si pak údajně užívá jejích darů. Dostat od ní měl třeba hodně drahou motorku. Na mužích nikdy nešetřila Bílá byla vždy proslulá tím, jak své partnery rozmazluje.

Exmanželovi Václavu „Noidovi“ Bártovi (38) měla pořídit motorku a luxusní automobil značky Hummer, expříteli Petru Makovičkovi (41) zase údajně zaplatila kavárnu. To se samozřejmě velmi rychle rozkřiklo, a dokonce kvůli tomu měli někteří mužští umělci toužit po tom, aby se dostali do divadla Karlín, kde se Lucie často objevuje s cílem ji nějakým způsobem zaujmout a zkusit se dostat i do jejího srdce.

Možná i proto si ji drží Radek tak zkrátka. Žádost o ruku Moc dobře tuší, co ve své partnerce má za poklad a nerad by o to někdy v budoucnu přišel. Možná i proto ji před časem požádal o ruku a údajně moc touží po tom, aby ji dostal k oltáři.

Potom by totiž pro Lucii už nebylo tak snadné ze vztahu vystoupit. Kdoví, jestli s ní Radek není jen pro peníze a zda k ní i něco cítí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...