Chce kolegyni?

Tak dlouho ho každý spojoval s herečkou a zpěvačkou Evou Burešovou (27), až se přehlédlo, že ho přitahuje úplně odlišný typ žen.

Miláček dívek Marek Lambora (25) je totiž zřejmě na starší! Teď se totiž začalo spekulovat o tom, že mladého zajíčka Lamboru svádí herečka Jana Stryková (41), která je jeho kolegyní ve Slunečné.

Také vás může zajímat ...

V poslední době si měli víc než padnout do oka. Ještě před pár měsíci přitom spolu údajně téměř neprohodili slovo. Je tedy víc než jasné, že je mezi nimi musela přeskočit pořádná jiskra. Není divu, Jana je přitažlivá žena, ale co vidí na Lamborovi?

Asi neodolala nepopsatélnému kouzlu, který pro fanynky má. Potíž je ale v tom, že má Jana doma partnera a syna, který letos začal chodit do školy. Už dlouho mluví o jejich krizi. Je to kvůli Lamborovi?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama