Chce Leona Machálková utéct před všemi problémy?

Trápení ji vyhání z domova

Opravdu zpěvačka Leona Machálková uvažuje o útěku do zahraničí?

V posledních měsících nebyl život ke zpěvačce LEONĚ MACHÁLKOVÉ (49) právě přívětivý. Nejprve se v únoru musela smířit s úmrtím BOŘKA ŠÍPKA (†66), poté ji zasáhly nečekaně ostré spory s jeho syny. Nejspíš i tyto nepříjemnosti Leonu přiměly uvažovat o případném odchodu do zahraničí.

Jisté zkušenosti se životem v exotickém kraji už má. Syn ARTUR (13) se přece narodil v Thajsku a zhruba tři měsíce zpěvačka v asijské zemi díky tomu strávila. Přestože si tamní kulturu i kuchyni oblíbila, o přestěhování nikdy neuvažovala. Nicméně ale přiznává, že žít částečně někde jinde v zahraničí a částečně v Čechách je pro ni zajímavá možnost.

„Svým způsobem je to ideál,“ myslí si s tím, že by se ráda nechala obohacovat jinými kulturami a přitom si ponechala domov tady, aby se měla kam vracet. O které zemi uvažuje, zatím neupřesnila.

Také vás může zajímat ...

Jistou nápovědou by ale mohl Arturův zájem o buddhismus, ve kterém ho Leona podporuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...