Chce mít dceru pod dohledem

Nikdy nebyla velkou fanynkou světa internetu a výpočetní techniky. Když si tak před časem Adéla Gondíková (46) založila profil na sociální síti, asi to její nejbližší překvapilo.

Také vás může zajímat ...

Měla k tomu ale pádný důvod. Myslela si, že díky tomu bude mít víc pod kontrolou dospívání své dcery Nely Brouskové (15). Bohužel se ale trochu přepočítala, což ale zjistila až s odstupem času. „Asi po pěti letech jsem se dozvěděla, že může mít klidně tři další profily, o kterých nevím,“ smutně podotkla herečka.

Postupem času si ale sociální sítě celkem osvojila, a dokonce na nich často odhaluje i své soukromí. A jelikož už nasbírala více než deset tisíc sledujících, možná už z toho má i nějaký přivýdělek. A to se samozřejmě vždy hodí.

Navíc v dnešní době, když ji pandemie připravila na několik měsíců o práci

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama