Chce mít ještě další dítě?

Jejich manželství si má delší dobu procházet drsnou krizí. LINDA RYBOVÁ (44) by asi udělala všechno proto, aby si DAVIDA PRACHAŘE (61), udržela. Co má v plánu?

V posledních měsících to nemají jednoduché. Herečka Linda Rybová (44) si má na problémy v manželství s Davidem Prachařem (61) stěžovat už delší dobu. Začalo to tím, když chtěl minulý rok herec odejít do důchodu.

Také vás může zajímat ...

Rybová byla naštvaná, že chce manžel všechno hodit na ni, a jejich hádky tak neměly brát konce. Pak se ale Prachařovi naskytla příležitost hrát v seriálu Slunečná, což s nadšením přijal v domnění, že bude jeho manželka konečně spokojená. To se ale šeredně spletl.

Lindě totiž teď vadí, že jednou z jeho kolegyní v seriálu je jeho bývalá žena Dana Batulková (62).

Už se na to necítí

Rybovou napadlo celkem dobré řešení, jak jejich krizi zažehnat. Těhotenství rozněžní snad každého muže a David není výjimkou. Manželé spolu už tři děti mají, a to Rozárku (17), Josefínu (16) a Františka (12), a i přesto by Rybová údajně šla do dalšího miminka.

Když své přání ale řekla Davidovi, měl se pořádně zhrozit. Na dalšího potomka, pro něj už celkem pátého, se už údajně necítí. A není vůbec divu, přece jen už mu je přes šedesát a neumí si představit, že by za synem nebo dcerou pobíhal na hřišti.

Raději si tak užívá role dědečka. Navíc se měl přiznal, že lepit vztah miminkem podle něj není zdravé a jejich problémy by to stejně asi nevyřešilo.

Už si nechce nechat poroučet?

Rybová má být v jejich rodině něco jako generál. Před lety manžela přinutila, aby se spolu s dětmi přestěhovali do starého mlýna za Prahou, a David jí tehdy její přání splnil. V té době měli taky řešit jisté manželské problémy.

Herečka si asi myslela, že změna prostředí jim prospěje. Nakonec se ale vše zkomplikovalo, a to především kvůli jejich práci. Oba museli stejně každý den dojíždět do Prahy na natáčení, vozit děti do škol a na různé kroužky.

Venkova si tak stejně moc neužili. Nakonec se přece jenom stěhovali zase zpátky do Prahy, kde si koupili luxusní byt. Prachaře už asi nebaví skákat tak, jak herečka píská, a její nápad pořídit si čtvrté společné dítě je pro něj možná už poslední kapkou.

Na druhou stranu pořád věří, že problémy dokážou překonat. Kdyby se totiž skutečně rozešli, byl by Prachař před veřejností zase za toho, kdo odešel od rodiny. A takovým peklem si už nejspíš nechce znovu projít. Přesto si má stát za svým. Jejich problémy tak asi bude muset vyřešit jinak

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...