Chce na sebe upozornit?

Zdá se, že už neví, jak se zviditelnit. Zpěvačka Naďa Urbánková (80) se na nedávné soutěži ukázala v úplně jiném světle. Předvedla totiž rapové vystoupení, čímž všechny velmi překvapila. Některé mile, některé nemile.

Většina lidí ji totiž pokládá za dámu na úrovni a její rapové vystoupení se jim prý vůbec nelíbilo. Údajně to bylo nevhodné. Nicméně někteří si naopak myslí, že je fajn, že si ze sebe zpěvačka umí udělat legraci.

Také vás může zajímat ...

Proslýchá se, že Urbánková v současnosti příliš pracovních nabídek nemá. Údajně má strach z toho, že by na ni mohlo publikum zapomenout, a proto se rozhodla udělat si ze sebe legraci. Možná teď bude mít víc kšeftů, když umí udělat takhle zábavný program.

Spousta lidí se totiž smála, až se za břicho popadala. Naďa možná začne konkurovat mladším zpěvačkám. Na něco takového se podle ní prý zapomene jen stěží. Nadě prý nevadí, že si někteří myslí, že to bylo hloupé a nevhodné.

Koneckonců, jak se říká, špatná reklama je pořád reklama. Navíc by tak mohla oslovit také mladší publikum. Dnes není ojedinělé, že si pořadatelé hudebních festivalů pro mladé zvou pěvecké legendy, kterým je klidně osmdesát.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...