Chce obléct svatební šaty?

Život na psí knížku už ji zřejmě začíná unavovat. Bývalá tenisová hvězda LUCIE ŠAFÁŘOVÁ (33) by se svým partnerem, hokejistou TOMÁŠEM PLEKANCEM (37), asi ráda vykročila k oltáři. Jak se k tomu oba postaví?

Kamarádka jí nejspíš nasadila brouka do hlavy. Bývalá tenistka Lucie Šafářová (33) si přednedávnem po dlouhé době vyrazila někam mezi lidi. Společnost jí dělala samozřejmě dcerka Leontýnka a také její tenisová kamarádka Andrea Sestini Hlaváčková (33), která taktéž vyrazila s kočárkem.

Také vás může zajímat ...

Jedním z mnoha probíraných témat byla zřejmě právě svatba. Jelikož Andrea už vdanou paní je, nejspíš Lucii vyprávěla, jak je to skvělé a jaké to má výhody. Není pochyb o tom, že i sama Šafářová už o svatbě přemýšlela, ale Andrea ji v jejím rozhodnutí pravděpodobně ještě víc utvrdila.

Problém je jeho bývalá

Lucie už má přece jen s Tomášem dceru, a tím pádem jsou rodina. Ona by to ale ráda stvrdila i manželstvím, aby to vše bylo oficiální. Zároveň ji také láká zažít onen výjimečný den, ve kterém bude středem pozornosti a oblékne si nádherné bílé šaty.

To je koneckonců snem snad každé dívky a u většiny to přetrvává i do dospělosti. Šafářová není výjimkou, avšak jejímu snu brání menší drobnost. Tím je Tomášova bývalá manželka Lucie Vondráčková (39).

Nebude to na něj příliš rychlé?

Lucie s Tomášem dlouhou dobu sváděli ostrou rozvodovou bitvu, která však v posledních dnech utichla. Bývalí partneři spolu jakýmsi zázrakem začali vycházet a snaží se jeden druhému vyjít vstříc. Zda už jsou oficiálně rozvedeni nebo ne, není zatím známo, protože ani jeden z manželů to oficiálně nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

Šafářovou však trápí, zda Tomáš bude vůbec další svatbu chtít. Možná se po minulých zkušenostech do takového závazku hned tak nepohrne.

Bez smlouvy ani ránu

A když, tak s pořádnou předmanželskou smlouvou. Už se totiž dostatečně poučil a přestože s Šafářovou rozchod neplánuje, opatrnosti není nikdy dost. Jenže když Lucie doma naznačovala, že by se manželskému svazku nebránila, Tomáš z konverzace elegantně vybruslil.

Živí dvě rodiny

Z jednoho manželství odejde a hned by měl vstoupit do dalšího? To si ale možná měl rozmyslet dřív. Svobodného života se už stejně nedočká. Závazků si na sebe nabral opravdu dost a bude mít co dělat, aby své dvě rodiny uživil.

Šafářová se bude muset obrnit trpělivostí, protože když začne na Tomáše se svatbou tlačit, mohla by tím vyvolat problémy. Stejně je vše nejspíš jen otázka času. Jelikož ale ti dva nejsou žádní tajnůstkáři, určitě se to dozvíme okamžitě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...