Chce od manžela odejít?

Už dlouho se spekuluje o tom, že manželství MARKÉTY (33) a PATRIKA (31) DĚRGELOVÝCH prochází krizí. Herečka se nyní prořekla, že na tom opravdu něco bude, a rozhodla se k radikálnímu kroku.

Před rokem se po téměř pětiletém vztahu brali a vypadali jako ten nejšťastnější pár na světě, jejichž vzájemnou lásku nedokáže nic zlomit. To se ale brzy mělo změnit. A viníkem je nejspíš jejich společná práce.

Také vás může zajímat ...

Zpočátku se těšili

Každý umělec moc dobře ví, jak je kumšt časově náročný. A ani u Markéty (33) a Patrika (31) Děrgelových to není výjimka. Oba jsou velmi mladí a také velmi talentovaní. Není tedy divu, že se jim nabídky jenom hrnou.

Děrgel natáčí jeden seriál za druhým, kromě toho účinkuje v několika divadelních představeních. Jeho žena byla dlouho na mateřské, ale ani na té nezahálela. Podle všeho se vídali jen minimálně, a společně strávený čas si tak vynahrazovali jen o víkendech.

Proto, když přišla nabídka, aby hráli manželský pár v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě, svitla jim alespoň nějaká naděje, že spolu budou častěji. Na natáčení tedy kývli a moc se těšili, jak si to budou užívat. To ale ještě netušili, že právě seriál do jejich vztahu začne postupně vrážet klín.

Tráví spolu až příliš času

Brzy se totiž začalo ukazovat, že být stále spolu je jedna věc, a k tomu ještě společně pracovat druhá. I na place totiž herci zažívají hodně horké chvilky, a tak se mělo začít dít, že si práci oba začali nosit domů. A od toho už byl jen krůček k jejich prvním údajným hádkám.

Zatímco Markéta se všechno snažila usměrňovat, Patrik do ní zřejmě šil tak moc, až jí to nakonec začalo lézt na nervy. Přesto se snažili tvářit, že je u nich všechno v naprostém pořádku, ovšem i někteří z jejich přátel měli přiznat, že mezi sebou mají jisté problémy.

Před pár dny ale herečka přiznala, že se možná brzy své kariéry nadobro vzdá. Proč tak najednou? Na takovou roli, jakou nyní má, sice čekala hodně dlouho, ale asi nejspíš moc dobře ví, že veškeré jejich problémy s Patrikem pramení právě z natáčení seriálu.

Připravuje pro sebe a syna zadní vrátka

Bojí se snad, že by se jí manželství opravdu mohlo nakonec rozpadnout a ona by skončila se synem Vavřincem (3,5) ze dne na den úplně sama? Zdá se to dost pravděpodobné. Proto když její kamarádka, herečka a zpěvačka Bára Poláková (36) nedávno otevírala svůj vlastní obchod, svěřila se Markéta, že by si ráda co nejdříve založila něco podobného.

Vypadá to, že herečka chce vlastním podnikáním nejen zachránit svůj vztah, ale v případě, že by jim to nakonec nevyšlo, tak být i připravená poctivě uživit sebe a syna.

Má jejich vztah vůbec šanci na přežití? Podle všeho to vypadá, že mladí manželé ještě neumějí moc dobře pracovat se svými emocemi. Měli by s tím ale rychle začít něco dělat, už kvůli jejich malému synovi…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...