Chce odloudit zadaného kolegu?

Martina Randová (48) si asi dělá zálusk na seriálového kolegu Martina Zounara (52). Ještě nedávno tvrdil herec, že jsou s Martinou jen přátelé, nyní se ale zdá, že by mezi nimi mohlo být i něco víc.

Představitelka Heluš z Ordinace v růžové zahradě 2 se nejednou svěřila, že má ke svému seriálovému muži velmi blízko. Dokonce měla uvést, že Martin Zounar by pro ni byl ideálním partnerem. Jenže její náklonnost nebyla opětovaná a pro herce byla Martina dlouho jen dobrou kamarádkou.

Také vás může zajímat ...

V době, kdy se nemohli vídat na place kvůli zákazu natáčení, si měli prý dlouze volat a dopisovat si přes sms zprávy. „Denně a opravdu intenzivně si spolu píšeme,“ prozradila s úsměvem Randová a dodala, že jsou zvyklí být se Zounarem spolu a teď si velmi chybí. Chtěla tím snad herečka něco naznačit? Dlouho se spekulovalo, že ji odmítnutí Zounara hluboce zasáhlo.

Lidé z okolí obou herců ale tvrdí, že se prý nikdy nevzdala představy, že by třeba jednou mohli být spolu. Překážkou pro Randovou zřejmě není ani skutečnost, že se představitel Boba Švarce z Ordinace v březnu zasnoubil se svou přítelkyní Kateřinou (39) a plánují svatbu. Herec požádal krásnou blondýnku o ruku po roční známosti a svatba by mohla prý přijít zhruba do roka.

„Dal se slib a něco v plánu máme,“ uvedl tajemně Zounar s tím, že by své dceři Klaudii (11) rád co nevidět pořídil sourozence.

Podobná slova musí být pro jeho seriálovou parťačku velmi bolestná, přesto se zdá, že Martina vyslala zasnoubené Kateřině jasný vzkaz s tím, že hodlá bojovat o srdce Zounara dál. Proč by jinak vyprávěla do médií, jak si s Martinem píše? Podle lidí z jejího okolí je to jasné, Randová neskládá
zbraně!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...